• Zdalne nauczanie

• Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Uczniowie

Od 9 listopada 2020r. lekcje i zajęcia odbywać się będą w formie on-line na platformie Microsoft Teams i sprawdzonej w poprzednim okresie zawieszenia zajęć wersji gotowych materiałów umieszczanych na platformie PADLET

Nowy link do padletów klas oraz szczegółowy plan lekcji ze wskazaniem zajęć odbywających się on-line przekażą wychowawcy klas.

Zasady klasyfikowania i promowania w czasie zdalnego nauczania:

Zasady_klasyfikowania_i_promowania_w_czasie_zdalnego_nauczania1.pdf

Zmiany w WSO:

Zmiany_w_WSO(1).pdf

Regulamian pracy zdalnej:

SP-41_z_OI_REGULAMIN_PRACY_ZDALNEJ_1.pdf

Regulamin oceny z zachowania - zdalne nauczanie 26 października 2020.2021

Regulamin_oceny_z_zachowania_-_zdalne_nauczanie_26_pazdziernika_2020.pdf

Dyrekcja i Nauczyciele SP 41 z OI

Państwo Rodzice, Prawni Opiekunowie

Drodzy Uczniowie

Zdalne nauczanie będzie się odbywać na platformie PADLET.

Na nowej stronie nie trzeba się logować ani rejestrować.

Klasy z jednego poziomu mają przewidziane w tygodniu te same lekcje, nawet jeżeli są uczone przez różnych nauczycieli. W poziomie klasy może pojawić się podział na klasy, ale będzie to wyraźnie zaznaczone.

Zajęcia publikowane będą w systemie tygodniowym. Każdy uczeń może uczyć się we własnym tempie, wybrać przedmiot z każdego dnia i o każdej godzinie. Daje to pewną dodatkową możliwość przy ograniczonym dostępie do urządzeń przy pracy zdalnej w rodzinach.

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości proszę pisać bezpośrednio do nauczyciela.
          W każdym PADLECIE  po lewej stronie znajdują się maile do nauczycieli. To przez adresy  e-mailowe utrzymywany będzie stały kontakt na linii rodzic - uczeń - nauczyciel.

Dyrekcja i Nauczyciele SP 41 z OI