• O nas

• Dążymy do tego, by naszym zerówkowiczom zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego. Nasze działania mają na celu dostarczenie im wiedzy, umiejętności i sprawności, niezbędnych do sprostania wymaganiom stawianym im w przyszłości.

Naszym celem jest, aby dzieci były otwarte na kontakty z innymi ludźmi, by cechowała je twórcza postawa wobec otaczającego je świata, by praca w grupie nie sprawiała im trudności. Dążymy do tego, aby wyrosły na świadomych siebie oraz spełnionych ludzi, potrafiącymi stawiać granice innym. Pragniemy wychować dziecko, jako człowieka dbającego o zdrowie i środowisko, twórczego, nastawionego na osiąganie sukcesów na miarę swoich możliwości. Chcemy, by współpraca z Rodzicami odbywała się na zasadzie partnerstwa i równości - respektujemy prawo rodzica do zabierania głosu w sprawach dotyczących jego dziecka.

Zapewniamy ciekawe zajęcia dodatkowe (odpłatne) sportowe, taneczne, rytmika.

W czasie roku szkolnego bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych na terenie szkoły jak i poza nią.

Jesteśmy aktywni, wychodzimy do muzeum, kina, teatru, wyjeżdżamy na wycieczki.