Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

  1.  

Andraszewicz Jolanta

wtorek

13:45-14:30

26 A

  1.  

Baczulis Magdalena

wtorek

16:45-17:30

20 A

  1.  

Belina-Brzozowska Joanna

czwartek

16:00-16:45

gabinet A

  1.  

Beszterda Marlena

poniedziałek

12:30-13:15

9 A

  1.  

Biskup Katarzyna

poniedziałek

13:45-14:30

19 A

  1.  

Borowska-Garbarczuk Beata

poniedziałek

14:30-15:15

10

  1.  

Brzozowska Katarzyna

środa

16:10-16:55

13 A

  1.  

Budziłowicz Wioletta

wtorek

14:40-15:25

5 B

  1.  

Chańko Beata

piątek

14:15-15:00

19 A

  1.  

Chimkowska Karolina

piątek

12:45-13:30

B

  1.  

Czerechowicz Karina

środa

14:25-15:10

8 A

  1.  

Depta  Małgorzata

wtorek

14:40-15:25

12 A

  1.  

Domachowska-Śmietana Mariola

środa

12:45-13:30

30 A

  1.  

Dżus Ewa

środa

14:40-15:25

4 A

  1.  

Frontczak Małgorzata

środa

14:40-15:25

10 B

  1.  

Gorący Tomasz

poniedziałek

15:25-16:10

14 B

  1.  

Guraj Magdalena

środa

12:00-12:45

30 A

  1.  

Jacorzyńska Elżbieta

wtorek

12:45-13:30

14 A

  1.  

Jaworska Emilia

środa

13:45-14:30

15 B

  1.  

Jeziorowska Patrycja

poniedziałek

14:40-15:25

14 B

  1.  

Kacalska-Krzywowiąza Zofia

środa

8:00-8:45

13 A

  1.  

Kaduszkiewicz Anna 

środa

15:05-15:50

11 B

  1.  

Karasińska Agata

środa

14:40-15:25

5 A

  1.  

Kawalerczyk Hanna

środa

13:30-14:15

29 A

  1.  

Kazimierczuk Joanna

środa

15:40-16:25

5 A

  1.  

Kęsicka Barbara

piątek

10:45-11:30

16 A

  1.  

Koperska Edyta

środa

11:40-12:25

11 A

  1.  

Kordaś Rafał

 

 

 

  1.  

Krasnodębska Ilona

czwartek

12:45-14:15

20 B

  1.  

Krynicka Natalia

środa

14:30-15:15

32 B

  1.  

Litwinowicz Anna

środa

14:40-15:25

23 B

  1.  

Łobos Anna

czwartek

14:30-15:15

11 B

  1.  

Łyska Iwona

środa

15:35-16:20

15 A

  1.  

Merklejn Ewa

środa

13:00-14:00

11 A

  1.  

Miciak-Glapa Katarzyna

środa

12:30-13:15

24 B

  1.  

Murawska Magdalena

poniedziałek

14:30-15:25

20 B

czwartek

14:30-15:25

20 B

  1.  

Neumann-Piotrowska Katarzyna

poniedziałek

11:40-12:25

biblioteka B

  1.  

Nowik Anna

środa

14:40-15:25

24/25 B

  1.  

Pawłowski Piotr

poniedziałek

15:25-16:10

s. gim. C

  1.  

Pierzyńska Joanna

wtorek

12:25-13:30

15 B

  1.  

Płociniczak Grażyna

czwartek

10:45-11:30

26 A

  1.  

Prokurat Alicja

środa

15:25-16:10

16 B

  1.  

Radomska Jolanta

czwartek

15:00-15:45

s. gim. A

  1.  

Ramza Jolanta

środa

15:30-16:15

24 A

  1.  

Rojek Marzena

piątek

14:30-15:15

11 A

  1.  

Różańska Barbara

poniedziałek

13:45-14:30

25 A

  1.  

Siebuła Alicja

czwartek

14:40-15:25

31 B

  1.  

Staniszewska Marta

wtorek

8:00-8:45

6 A

  1.  

Streich Danuta

środa

14:30-15:15

4 B

  1.  

Surdyk Monika

środa

14:40-15:25

24 B

  1.  

Szalewicz-Szalegiejew Marta

środa

14:40-15:25

31 B

  1.  

Szarapanowska Gizela

poniedziałek

9:50-10:35

11 B

  1.  

Szlagier Marzena

 

 

 

  1.  

Sztajer-Tyl Barbara

poniedziałek

11:40-12:25

8 A

  1.  

Tarnowska Paulina

środa

14:35-15:35

20 A

  1.  

Tomiałowicz Alicja

środa

15:40-16:25

gabinet A

  1.  

Tomiałowicz Malwina

czwartek

11:00-12:00

26 A

  1.  

Wardyn Danuta

wtorek

15:30-16:15

10 B

  1.  

Wesołowska Agnieszka

czwartek

14:40-15:25

16 B

  1.  

Wilczyńska-Solarz Marta

środa

14:40-15:25

5 B

  1.  

Wojtysiak-Lipowicz Maria

czwartek

14:30-15:15

5 A

  1.  

Załoga Monika

wtorek

11:00-12:00

świetlica

  1.  

Zawada Iwona

środa

15:35-16:20

3 B

  1.  

Zięba Małgorzata

wtorek

14:40-15:25

21 B