KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
Lp.
Nazwisko i imię nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
Andraszewicz Jolanta
poniedziałek
13:20-14:05
s. 25 A
Belina-Brzozowska Joanna
Beszterda Marlena
poniedziałek
9:00-9:45
s. 9 A
Biskup Katarzyna
wtorek
11:45-12:30
s. 20 A
Bojko Ewa
wtorek
14:30-15:15
s. 29 A
Brzozowska Katarzyna
środa
12:30-13:15
s. 13 A
Budziłowicz Wioletta
wtorek
14:45-15:30
s. 25 B
Burmistrzak Izabela
czwartek
15:40-16:25
s. 15 A
Czerechowicz Karina
środa
13:45-14:30
s. 6 A
Depta Małgorzata
wtorek
9:55-10:40
s. 16 A
Domachowska-Śmietana Mariola
wtorek
12:30-13:15
s. 30 A
Dżus Ewa
Frontczak Małgorzata
środa
14:40-15:25
s. 10 B
Garbacz Anna
środa
15:30-16:15
s. 16 B
Guraj Magdalena
środa
10:00-10:45
s. 13 A
Jacorzyńska Elżbieta
Jaworska Emilia
środa
13:50-14:35
s. 15 B
Juchnowicz Monika
czwartek
13:30-14:15
s. 16 A
Kacalska-Krzywowiąza Zofia
wtorek
8:55-9:40
s. 13 A
Kaduszkiewicz Anna
środa
13:40-14:25
s. 11 B
Karasińska Agata
poniedziałek
9:55-10:40
s. 5 B
Kawalerczyk Hanna
poniedziałek
14:35-15:20
s. 29 A
Kazimierczuk Joanna
środa
15:10-15:55
s. 5 A
Kęsicka Barbara
środa
14:50-15:35
s. 9 A
Kordaś Rafał
piątek
14:35-15:20
s. gim. C
Krasnodębska Ilona
środa
13:40-14:25
s. 31 B
Litwinowicz Anna
środa
15:30-16:15
s. 34 A
Łyska Iwona
środa
14:45-15:30
s. 14 B
Magdziarz Anna
Matczak Laurencja
czwartek
14:45-15:30
s. 21 B
Merklejn Ewa
wtorek
13:40-15:15
s. 5 B
Murawska Magdalena
czwartek
13:50-14:35
s. 20 A
Neumann-Piotrowska Katarzyna
środa
10:50-11:35
biblioteka B
Nowik Anna
czwartek
13:35-14:20
s. 25 B
Oliwiak Małgorzata
wtorek
15:30-16:15
s. 11 B
Omietońska Ewa
wtorek
8:00-8:45
s. 24 B
Pawłowski Piotr
środa
10:50-11:35
s. gim C
Pierzyńska Joanna
czwartek
11:45-12:30
s. 11 B
Płociniczak Grażyna
czwartek
10:50-11:35
s. 26 A
Prokurat Alicja
środa
13:50-14:35
s. 20 B
Radomska Jolanta
poniedziałek
15:30-16:15
s. gim A
Ramza Jolanta
środa
14:35-15:20
s. 8 A
Różańska Barbara
czwartek
10:30-11:15
s. 26 A
Siebuła Alicja
środa
14:40-15:25
s. 21 B
Staniszewska Marta
poniedziałek
11:45-12:30
s. 11 B
Stasik Angela
piątek
12:50-13:35
Surdyk Monika
środa
13:50-14:35
s. 24 B
Szarapanowska Gizela
wtorek
14:35-15:20
s. 3 B
Szlagier Marzena
piątek
8:00-8:45
s. 16 A
Sztajer-Tyl Barbara
środa
11:45-12:30
s. 16 A
Tomiałowicz Alicja
środa
15:45-16:30
s. 31 A
Tomiałowicz Malwina
poniedziałek
13:00-13:45
s. 11 A
Wardyn Danuta
Wesołowska Agnieszka
czwartek
8:00-8:45
s. 16 B
Wilczyńska-Solarz Marta
poniedziałek
14:35-15:20
s. 5 A
Wojtysiak-Lipowicz Maria
wtorek
14:30-15:15
s. 19 A
Zawada Iwona
środa
14:45-15:30
s. 3 B
Zięba Małgorzata
czwartek
15:20-16:05
s. 26 A