• 12 listopada 2018 r.

  Państwo Rodzice/ Prawni Opiekunowie

  Dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  Rzeczypospolitej Polskiej.

  Dzień 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

  D2018000211701.pdf
   

 • 02 listopada 2018 r.

  Państwo Rodzice,  Prawni Opiekunowie

                Uprzejmie informuję, że w dniu 02 listopada 2018 r. nie ma zajęć dydaktycznych, w związku z czym szkoła zapewnia opiekę dzieciom ze względu na Państwa obowiązki zawodowe.

  W dniu 02.11.2018 r. opiekę zapewniamy w godz. godz. 7:00 – 17:00.

  Obiadu w tym dniu nie będzie.

  Informację należy przekazać do 31.10 br. w sekretariacie szkoły lub przesłać do szkoły drogą mailową na adres: sp41@miasto.szczecin.pl

  Oddziały przedszkolne pracują według swojego planu.

   

 • Pasowanie na ucznia klas pierwszych

  W piątek, 26 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość dla całej braci uczniowskiej – Pasowanie na ucznia. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego.

  Tego dnia panowała świąteczna atmosfera… Dzieci z klas pierwszych ubrane w świąteczny strój galowy, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej – to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście.

  Wreszcie nadszedł moment rozpoczęcia. Starsi koledzy brawurowo poprowadzili tę uroczystość. Przywitali  gorąco Dyrekcję, rodziców, krewnych, nauczycieli, a szczególnie serdecznie uczniów klas pierwszych. Cała uroczystość oparła się o niezwykle ważne wydarzenie 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. W nawiązaniu do tych uroczystości uczniowie klas pierwszych przenieśli nas w czasie i zaprosili na spektakl, który pokazał nam jak zmieniła się polska szkoła, uczeń i nauczyciel na przestrzeni lat...

  Po zakończeniu części artystycznej, w  niezwykle podniosłej atmosferze, przed  Pocztem Sztandarowym pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. ,, Pasuję Cię na ucznia ” – mówiła Pani Dyrektor, dotykając ołówkiem – jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych. Był to niezwykły moment dla uczniów, ich rodziców, także wychowawcy nie kryli wzruszenia. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy i  pozowali do pamiątkowych zdjęć. Ten dzień na długo zapisze się pierwszakom w pamięci.

   

  Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 1          Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 2

   

   

  Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 3          Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 4

   

  Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 5          Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 6

   

  Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 7          Pasowanie na ucznia klas pierwszych - Obrazek 8

 • Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony

  Dnia 25 października 2018 r. na żaglowcu „Kapitan Borchardt” odbyło się uroczyste Podsumowanie konkursów artystycznych zorganizowanych z okazji 100-lecia istnienia statku.

  Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałmi Integracyjnymi współpracowała ze Szkołą Podstawową Nr 23 oraz Zespołem Szkół Nr 3 w Szczecinie, organizując następujące konkursy:

  • Konkurs Plastyczny „ Żaglowiec Kapitan Borchardt- pędzlem i kredką”-SP 41 z OI
  • Konkurs Plastyczny „Portret Kapitana Karola Olgierda Borchardta- SP 23
  • Konkurs Fotograficzny „Kapitan Borchardt w fotografii”- ZS 3

  Konkursy przygotowane zostały we współpracy z Fundacją im. Karola Olgierda Borchardta oraz pod patronatem Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej.

  Na Konkurs Plastyczny organizowany przez naszą szkołę wpłynęły 53 prace z 7 szkół . 

  Laureaci Konkursu Plastycznego „ Żaglowiec Kapitan Borchardt- pędzlem i kredką”

  I miejsce- Wiktoria Gołoś- SP 54

  II miejsce ex aequo- Dominik Jakóbczyk- SP 54 oraz Miłosz Kubik -SP Towarzystwa Salezjańskiego

  III miejsce ex aequo- Jakub Kukliński i Maciej Boruch- SP Towarzystwa Salezjańskiego

  Wyróżnienia:

  Ignacy Grzejda- SP Towarzystwa Salezjańskiego

  Julia Lniak- SP 23

  Oliwia Grobelna- SP 28

  Paulina Pruszkowska- SP 41 z OI

  Na uroczystości gościł między innymi p. Grzegorz Janowski Główny Specjalista Wydziału Oświaty w Szczecinie oraz Dyrektorzy Szkół. 

  Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród urozmaicona została programem artystycznym przygotowywanym przez uczniów SP 23, SP 41 z OI, ZS 3.

  W programie przedstawiono humorystyczne scenki z życia Karola Olgierda Borchardta, piosenki i tańce marynistyczne, odegrano i odśpiewano Hymn żaglowca. Fundacja im. Karola Olgierda Borchardta przygotowała film o żaglowcu. 

  Pamiątkowe zdjęcie i poczęstunek w messie zintegrował gości i organizatorów imprezy, a wszyscy chętni mieli możliwość zwiedzania żaglowca.

  Dziękując uczestnikom i ich opiekunom, współorganizatorom -m.in. Fundacji im. Borchardta, koordynatorom Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, uczniom z SP 23, 41 z OI, ZS 3 oraz wszystkim, którzy służyli pomocą i dobrą radą.

  Organizatorzy:

  Karina Czerechowicz, Jolanta Radomska- SP 41 z OI, Bożena Thomsen- SP 23,  Barbara Biernat- ZS 3, Halina Maińska- Fundacja im. Karola Olgierdta Borchardta

  Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 1          Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 2

   

  Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 3          Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 4

   

  Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 5          Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 6

   

  Żaglowiec „Kapitan Borchardt” i jego patron kpt. Karol Olgierdt Borchardt – pędzlem, kredką i obiektywem uwieczniony - Obrazek 7

 • Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

  Uczniowie klasy VIII a, b, c oraz III b Gimnazjum uczestniczyli w  Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca, gdzie biliśmy rekord w jednoczesnym prowadzeniu  resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Naszym celem było wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. 
  W 2017 roku w akcji wzięło 85 100 uczestników.

   

  Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca - Obrazek 1

 • Światowy Dzień Drzewa

  10 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa. Już po raz piąty uczniowie z klas pierwszych uroczyście  posadzili przed szkołą swoje pierwsze  drzewko – magnolię. Szkolne święto było okazją do przeprowadzeni a zajęć ekologicznych na temat szkód poczynionych w środowisku przez bezmyślne działania ludzi, które w  formie inscenizacji teatralnej przygotowali dla młodszych kolegów uczniowie z klas drugich. Dzieci dowiedziały się, co to jest smog, skąd się bierze i jaki ma wpływ na nasze zdrowie.  Mają świadomość, że sadząc drzewo przyczyniły się do złagodzenia zmian klimatu i zachowania naszej planety dla przyszłych pokoleń.
  Jesteśmy dumni, że nasza szkoła podejmuje działania zgodne z zaleceniami ONZ  dotyczącymi posadzenia w najbliższym czasie na Ziemi miliarda drzew.

   

  Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 1          Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 2

   

  Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 3          Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 4

   

  Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 5          Światowy Dzień Drzewa - Obrazek 6

 • Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej

  Nasza szkoła na dobre rozpoczęła współpracę z Biblioteką Niemiecką Książnicy Pomorskiej. Klasa 8c miała możliwość zapoznać się z bogatym zbiorem bibliotecznym, poznać wiele gier wspomagających rozwój słownictwa: już wiedzą, gdzie zawitać, by przygotowywać się do lekcji języka niemieckiego! 
  Ponadto uczennice i uczniowie SP 41 z Oddziałami Integracyjnymi wysłuchały prezentacji z ciekawymi podpowiedziami, jak się uczyć języka niemieckiego.

   

  Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 1          Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 2

   

  Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 3          Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 4

   

  Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 5          Biblioteka Niemiecka Książnicy Pomorskiej - Obrazek 6

 • Światowy Dzień Jabłka

  4 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły obchodzili Święto Jabłka.  Celem akcji było zachęcenie dzieci do spożywania jabłek i ich przetworów, jako źródła witamin oraz wyrabianie w młodych ludziach nawyku zdrowego odżywiania. W klasach odbyły się pogadanki na temat racjonalnego odżywiania oraz właściwości zdrowotnych tego smacznego owocu. Korytarzami naszej szkoły przeszli uczniowie klasy IIIa propagując humorystyczne hasła zachęcające do spożywania jabłek. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły otrzymali pyszne, zdrowe i rumiane jabłuszka.Wszystkie podejmowane działania dostarczyły dzieciom wiele radości, a jednocześnie zwróciły uwagę na korzyści wynikające ze spożywania jabłek.
  Pamiętajmy: 
  „Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie.”

   

  Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 1          Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 2

   

  Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 3          Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 4

   

  Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 5          Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 6

   

  Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 7          Światowy Dzień Jabłka - Obrazek 8

 • Goallball

  25 września 2018 r. na zajęciach wychowania fizycznego odbyły się Warsztaty  dwóch dyscyplin piłki dla niewidomych. Uczniowie klas 7a, 7 c, 8 c i częściowo 3 a, uczestniczyli w treningach „Goallball” oraz „Blind football”. Tam z założonymi goglami, grając piłką udźwiękowioną, posługując się jedynie słuchem mogli doświadczyć przeżyć, emocji osób niewidomych uprawiających te dyscypliny sportowe.  Warsztaty wpisały się doskonale w projekt „Zobacz, jak to jest być niewidomym” , organizowany przez Fundację „Szansa dla niewidomych” i Stowarzyszenie „Dalekowzroczni”. Uczniowie szkoły dzięki warsztatom „zobaczyli” fragment świata osób z dysfunkcją wzroku, a tym samym niektóre z doświadczeń, które są udziałem ich kolegów i koleżanek z podobnymi trudnościami. 

  Goallball - Obrazek 1          Goallball - Obrazek 2

   

  Goallball - Obrazek 3          Goallball - Obrazek 4

   

  Goallball - Obrazek 5          Goallball - Obrazek 6

 • Zebranie z Rodzicami

  Państwo Rodzice,  Prawni Opiekunowie

  Serdecznie zapraszam na zebranie Rodziców uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego 26 września 2018 r. o godzinie 17:00 w auli budynku B. 

   

  Dyrektor szkoły

  Lilianna Popławska

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  3 września 2018 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

  Od godziny 9:00  nowy rok szkolny witały poszczególne klasy według ustalonego harmonogramu.

  Oto krótka fotorelacja z tych uroczystości.

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 1          Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 2

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 3          Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 4

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 5          Rozpoczęcie roku szkolnego - Obrazek 6

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

  3 września 2018r.

   

   

  Klasy I, II, III  godz. 9:00 rozpoczęcie roku w sali gimnastycznej – Budynek  C

  Spotkanie  wychowawcami w salach

  Klasa 1a s. 30             Klasa 2a  s. 25

  Klasa 1b s. 9               Klasa  2b s. 29

                                     Klasa 3a  s. 8

   

  Klasy IV, V godz. 9:30 rozpoczęcie roku w sali gimnastycznej – Budynek  C

  Spotkanie  wychowawcami w salach

  Klasa 4a  s. 6             Klasa 5a  s. 19

  Klasa 4b  s. 20           Klasa 5b  s. 11           

  Klasa 4c  s. 12           Klasa 5c  s. 20 bud. B 

  Klasa 4d  s. 5

   

  Klasy VI, VII, VIII, III GM godz. 10:00 rozpoczęcie roku w sali gimnastycznej – Budynek  C

  Spotkanie  wychowawcami w salach

  Klasa 6a  s. 23 bud. B            Klasa 8a  s. 31 bud. B

  Klasa 6b  s. 24 bud. B            Klasa 8b  s. 25 bud. B           

  Klasa 6c  s. 5 bud. B              Klasa 8c  s. 10 bud. B 

  Klasa 7a  s. 15 bud. B            Klasa III a GM  s. 3 bud. B

  Klasa 7b  s. 16 bud. B            Klasa III b GM  s. 4 bud. B

  Klasa 7c  s. 21 bud. B

 • Rejs Odkrywców Szlakiem Miast Partnerskich Miasta Szczecin

  Podczas wakacji w terminie od 9 do 20 lipca 2018 r. uczennice z klasy 8 c - Oliwia Halska, Marcelina Makarow, Paula Pietrzak wraz z opiekunem Koła Edukacji Morskiej p. Kariną Czerechowicz wzięły udział w II etapie tego wyjątkowego rejsu.
  Celem tego przedsięwzięcia było uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, a tym samym wyprawa doskonale wpisała się w  miejski projekt „Codziennie Polskę TworzyMY”. 
  Przemierzając Morze Bałtyckie oraz częściowo Morze Północne na żaglowcu „Kapitan Borchardt” uczyłyśmy się stawiania żagli, cumowania, obserwacji morza umożliwiającego bezkolizyjny rejs, a nawet podstaw sterowania. Wszyscy uczestnicy pomagali w przygotowaniu posiłków dla innych, pełnili wachty dzienne i nocne. W wolnym czasie były szanty, gry planszowe, tańce oraz zawierano przyjaźnie. 
  W czasie II etapu rejsu odwiedziliśmy miasta partnerskie Szczecina- Bremenhavenw Niemczech i Esbjerg w Danii. Przekazaliśmy rocznicowe przesłanie związane ze 100-leciem odzyskania Niepodległości, oraz związany z tym memoriał/deklarację dalszej współpracy naszych miast. 
  W Bremenhaven na żaglowcu gościliśmy przedstawiciela miasta, Polonii Niemieckiej, lokalnej prasy. Młodzi żeglarze odtańczyli Poloneza i inne tańce. Po części oficjalnej odwiedziła nas młodzież z Młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej Bremenhaven. Po zwiedzaniu żaglowca, zaprosiliśmy niemiecką młodzież do wspólnych tańców integracyjnych. 
   Zapewniono nam możliwość zwiedzania Centrum Edukacyjnego „Klimahaus”, podróż po 8-ym południku, gdzie namacalnie doświadczaliśmy różnych klimatów Ziemii. Odwiedziliśmy też Zoo Morza Północnego  i spacerowaliśmy po tym ciekawym, nowoczesnym mieście. 
  Najciekawszą atrakcją okazał się pobyt w Esbjerg, w którym oficjalnie odbywało się  otwarcie regat „The Tall Schips Races 2018”. Tam zostaliśmy potraktowani jako jedna z załóg biorących udział w regatach. Razem z całą żeglarską reprezentacją Szczecina oraz prezydentem p. Piotrem Krzystkiem wręczyliśmy memoriał o współpracy włodarzom Esbjerg. Później wzięliśmy udział w Paradzie rozpoczynającej regaty i tzw. Crew Party, gdzie wraz z załogami z całego świata świętowaliśmy rozpoczęcie światowych regat . 
  Warto wspomnieć, że w IV etapie rejsu od 22 sierpnia do 1 września 2018 r. na trasie Arhus – Malmö – Greifswald – Szczecin, na jachcie Urtica jako opiekun i oficer płynął inny nauczyciel naszej szkoły p. Piotr Pawłowski. 

  Rejs Odkrywców Szlakiem Miast Partnerskich Miasta Szczecin - Obrazek 1          Rejs Odkrywców Szlakiem Miast Partnerskich Miasta Szczecin - Obrazek 2

   

  Rejs Odkrywców Szlakiem Miast Partnerskich Miasta Szczecin - Obrazek 3          Rejs Odkrywców Szlakiem Miast Partnerskich Miasta Szczecin - Obrazek 4
   

 • Podręczniki

  Państwo Rodzice / Prawni Opiekunowie

  Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2018/2019

  podreczniki_2018-2019-klasy(4).pdf

 • Wniosek na świetlicę

  Państwo Rodzice / Prawni Opiekunowie

  Poniżej zamieszczony jest wniosek do świetlicy szkolnej. Wypełniony dokument należy złożyć w sekretariacie szkoły.

  Wniosek_do_swietlicy(1).pdf

 • Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje?

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje?

  Wakacje to czas zabawy i nowych wyzwań. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i ludzi, którzy nas otaczają! Zanim oddamy się wakacyjnej beztrosce, przyswoimy sobie kilka podstawowych zasad.

   

   

  PODCZAS POBYTU NAD WODĄ

  - pamiętaj, że najbezpieczniejsza kąpiel to ta w miejscach odpowiednio zorganizowanych i oznakowanych, będących pod nadzorem ratowników, czy funkcjonariuszy Policji Wodnej;

  - zawsze stosuj się do regulaminu kąpieliska i poleceń ratowników, opiekuna obiektu;

  - nie wchodź do wody przed lub w trakcie burzy, mgły i silnego wiatru;

  - nie zanurzaj się gwałtownie w wodzie po długim przebywaniu na słońcu. Po wejściu do wody ochlap nią klatkę piersiową, szyję i nogi.

  - nigdy nie skacz do wody w miejscach nierozpoznanych;

  - bawiąc się w wodzie nie zakłócaj wypoczynku i kąpieli innym, przede wszystkim nie krzycz, nie popychaj innych;

  -korzystając ze sprzętu pływającego zawsze sprawdzaj jego sprawność i ubieraj kamizelkę ratunkową.

  - nie pływaj łódkami, kajakami, rowerami czy motorówkami zbyt blisko kąpiących się;

  - korzystając z materaca nie odpływaj zbyt daleko od brzegu.

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 1

  BĘDĄC W GÓRACH I W LESIE

   - podczas wycieczek dostosuj obuwie i ubiór do panujących warunków atmosferycznych zakładając, że pogoda może w każdej chwili się zmienić; 

  - słuchaj prognoz pogodowych w radiu czy telewizji;

  - szlaki górskie dobieraj do własnych możliwości;

  - nigdy nie schodź ze szlaku i nie oddalaj się od grupy;

  - zaopatrz się w apteczkę i telefon komórkowy;

  - uważaj na żmije, kleszcze i owady, chroń się przed nimi odpowiednim ubraniem i preparatami odstraszającymi;

  - bądź ostrożny w kontaktach z osobami obcymi;

  - nie wspinaj się po skałach bez asekuracji i odpowiedniego przygotowania, a także sprzętu.

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 2

  BEZPIECZNE OPALANIE

  - nie przebywaj zbyt długo na słońcu;

  - stosuj kremy z filtrami ochronnymi;

  - noś nakrycie głowy i okulary słoneczne;

  - pij dużo wody niegazowanej;

  - Pamiętaj! Słońce opala Cię również gdy jesteś w wodzie!

  - Unikaj słońca między godz. 10.00 a 14.00, w tym czasie jest jego największe działanie.

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 3

  AKTYWNY WYPOCZYNEK

  - zakładaj kask zawsze gdy jeździsz na rowerze, rolkach czy deskorolce;

  - przestrzegaj przepisów drogowych;

  - bądź widoczny na drodze - miej odblaski;

  - bądź aktywny fizyczny ale zachowaj rozsądek, nie uprawiaj sportów w miejscach niedozwolonych.

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 4

  DBAJ O ZDROWIE I HIGIENĘ

  - myj ręce przed każdym posiłkiem;

  - nie pij i nie jedź ze wspólnych naczyń;

  - starannie myj owoce i warzywa przed spożyciem;

  - zawsze sprawdzaj datę ważności produktów, które spożywasz;

  - unikaj jedzenia posiłków w przypadkowych miejscach;

  - jedź zdrowo.

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 5

  WZYWANIE POMOCY

  NUMER ALARMOWY 112  LUB  999

  Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  - CO się wydarzyło?

  - ILE jest osób poszkodowanych?

  - CZY są osoby nieprzytomne/nieoddychające?

  - JAKIE są uszkodzenia ciała?

  - GDZIE doszło do zdarzenia?

  - KTO wzywa pomocy? 

  Jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje? - Obrazek 6

 • Zakończenie roku szkolnego

  Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2017/2018 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste  zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 22 czerwca 2108 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

  Podczas apeli Pani Dyrektor Lilianna Popławska wraz z wychowawcami wręczała świadectwa z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom oraz nagrody, dyplomy i podziękowania dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu. Na zakończenie uroczystości były gratulacje dla uczniów za wysokie wyniki, podziękowania dla nauczycieli i pracowników za całoroczną pracę, rodziców za zaangażowanie w życie szkoły i życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

  Chwilę później nauczyciele wraz z uczniami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny.

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 1          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 2

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 3          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 4

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 5          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 6

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 7          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 8

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 9          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 10

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 11          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 12

   

   

  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 13          Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 14

 • Zakończenie roku

  Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018

  22  czerwca 2018r.

   

   

   

  Klasy III GM godz. 8:30 – 10:00 aula budynek B

  Spotkanie z wychowawcą- 3a-s. 25  , 3b – s. 21

  Klasy III SPgodz. 10:00 – 11:30       sala gimnastyczna Budynek A

  Spotkanie z wychowawcą – 3a- s.9, 3b – 13 s. 3c – s.30, 3d – s. 5

   

  Kasy II GM – godz. 11:30 – 12:15  zakończenie roku w auli budynek B  

  (wręczenie świadectw wyróżnionym, dyplomów laureatom konkursów)

  Spotkanie z wychowawcą – 2a – s. 30, 2b – s. 24

  Klasy I, II – godz. 11:30 – 12:15 zakończenie roku w sali gimnastycznej –

   Budynek  A

  Spotkanie  wychowawcami w salach

  Klasa 1a   s. 25

  Klasa 1b   s. 29          

  Klasa 2a  s. 8                         

                                    

  Klasy IV, V  godz. 12:15 zakończenie roku w sali gimnastycznej Budynek  A

  (wręczenie  świadectw wyróżnionym, dyplomów laureatom konkursów)

   

  Klasa 4a  s. 20            Klasa 5a  s.34

  Klasa 4b  s. 11            Klasa 5b  s. 12           

  Klasa 4c  s. 19            Klasa 5c  s. 6 

   

  Klasy VI, VII  godz. 12:30  zakończenie roku w auli

  (wręczenie świadectw wyróżnionym, dyplomów laureatom konkursów)

  Klasa 6a s. 15             Klasa 7a  s. 21

  Klasa 6b  s. 16            Klasa 7b  s. 5

  Klasa 6c  s. 4              Klasa 7c  s. 10

   

  Oddziały przedszkolne 0A, 0B Czwartek godz. 13:00 sala gimnastyczna Budynek  A

  Spotkanie z wychowawcą w salach:

  O a- s. 24         O b- s.23

 • ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

  Rodzice/ Prawni opiekunowie dzieci z oddziałów przedszkolnych

  W związku z przerwą wakacyjną i możliwością zapisania dziecka na dyżur wakacyjny informuję o zasadach i terminach obowiązujących w szczecińskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

   

  06 – 13 czerwca 2018r.  (do środy włącznie)

  1. zapisywanie dzieci na dyżur w macierzystym oddziale przedszkolnym w terminach:

  • 25 – 29 czerwca 2018 r.,
  • 02 – 06 lipca 2018 r.,
  • 09 – 13 lipca 2018 r.,
  • 20 – 24 sierpnia 2018 r.,
  • 27 – 31 sierpnia 2018r.

  2. zbieranie  informacji/ zgłoszeń potrzebnych do wystawienia zaświadczeń do przedszkola dyżurnego:

  15 czerwca 208r.

   

  3. WYDAWANIE zaświadczeń do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach dyżurujących:

  18 – 22 czerwca 2018r.

   

  4. PRZYJMOWANIE ZAŚWIADCZEŃ w przedszkolach/ oddziałach przedszkolnych w szkołach od godz. 7:00.

   

  5. Informuję, że wcześniej zaświadczenia nie będą przyjmowane

 • Zaproszenie na zebrania (przyszłe klasy pierwsze i oddziały przedszkolne)

  Państwo Rodzice,  Prawni Opiekunowie

  Serdecznie zapraszam na zebrania:
  a) Rodziców uczniów klas pierwszych w roku szk. 2018/2019 - 19 czerwca 2018r. godz.16:30

  b) Rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych w roku szk. 2018/2019 - 19 czerwca 2018r. godz. 17:45

   

  Dyrektor szkoły

  Lilianna Popławska

strona: